OBA Live: Ira van Keulen over 'de maakbare mens'

In de media

06-09-2011

Bekijk deze uitzending online.

Theodor Holman interviewde maandag 5 september Ira van Keulen, onderzoeker bij het Rathenau Instituut. Zij vertelde over mensverbeteringstechnieken die al bestaan of binnenkort worden toegepast. Aanleiding voor het interview was het verschijnen van het boek 'Van vergeetpil tot robotpak - Human enhancement voor een veilige en rechtvaardige samenleving?'

Bekijk de uitzending nu online.

OBA Live is te bekijken via:

  • online: www.obalive.nl  (live en on demand)
  • themakanaal Spirit 24: ma t/m vr: 13.00 - 14.00 uur.
  • kabeltv regio A'dam, Salto 1: di t/m za: 16.00 - 17.00 uur.


Meer informatie:

Reacties ( 0 )

Reactie*

Wat vindt u hiervan? Laat ons en anderen uw mening weten. Uw reactie wordt door de redactie beoordeeld voordat deze wordt geplaatst. Dit zijn de spelregels die we daarbij hanteren. Uw e-mailadres wordt niet weergegeven op de website.

Spelregels reageren op rathenau.nl

  • Gebruik uw eigen naam en e-mailadres
  • De reactie moet over het onderwerp van het betreffende artikel gaan.
  • Maak geen discriminerende, seksistische of racistische opmerkingen.
  • Maak geen privacygevoelige gegevens van derden openbaar.
  • Plaats geen commerciĆ«le boodschappen.
  • Plaatsing betekent niet dat het Rathenau Instituut het met uw reactie eens is.
  • De inhoud van uw reactie is uw eigen verantwoordelijkheid. Wij staan niet in voor de feitelijke juistheid van reacties.

Bent u van mening dat uw reactie ten onrechte is verwijderd, dan kunt u contact opnemen met het Rathenau Instituut via info@rathenau.nl

100 tekens resterend
CAPTCHA afbeelding om SPAM tegen te gaan
* is verplicht