Intieme en intimiderende technologie

Nieuwsberichten

16-01-2012

Sociale media hebben niets te maken met intimiteit, schrijft filosoof Jan Vorstenbosch. Lees zijn bijdrage op het weblog Intieme technologie.

"Met intimiteit hebben de sociale media dus niet zo heel veel te maken. Eerder met een subtiele wijze van intimidatie die inspeelt op onze grootste angsten in een tijd van individualisme en van een steeds groter aanbod aan tijdverdrijvende mogelijkheden. De angst om iets te missen: een nieuwtje,  een Youtube-filmpje, iets enerverends. De angst om niet gezien of gehoord te worden."

Lees verder op het weblog Intieme technologie

Meer informatie:

Reacties ( 0 )

Reactie*

Wat vindt u hiervan? Laat ons en anderen uw mening weten. Uw reactie wordt door de redactie beoordeeld voordat deze wordt geplaatst. Dit zijn de spelregels die we daarbij hanteren. Uw e-mailadres wordt niet weergegeven op de website.

Spelregels reageren op rathenau.nl

  • Gebruik uw eigen naam en e-mailadres
  • De reactie moet over het onderwerp van het betreffende artikel gaan.
  • Maak geen discriminerende, seksistische of racistische opmerkingen.
  • Maak geen privacygevoelige gegevens van derden openbaar.
  • Plaats geen commerciĆ«le boodschappen.
  • Plaatsing betekent niet dat het Rathenau Instituut het met uw reactie eens is.
  • De inhoud van uw reactie is uw eigen verantwoordelijkheid. Wij staan niet in voor de feitelijke juistheid van reacties.

Bent u van mening dat uw reactie ten onrechte is verwijderd, dan kunt u contact opnemen met het Rathenau Instituut via info@rathenau.nl

100 tekens resterend
CAPTCHA afbeelding om SPAM tegen te gaan
* is verplicht