www.rathenau.nl
Contact  /  
Tekstgrootte
-+
  • Home
  • Over nanotechnologie
  • Waarom belangrijk?
  • Onze visie
  • Veelgestelde vragen
  • Nieuws
Zoeken
HomeNieuws
Stuur doorVoeg toe aanPrint
  • +2011
    • juli (1)
    • juni (1)
    • mei (1)
    • april (2)
    • maart (1)
    • februari (3)
    • januari (3)
  • +2010
    • december (2)
    • november (4)
    • oktober (4)
    • augustus (7)
    • juli (7)
    • juni (6)
    • mei (5)
    • april (4)
    • maart (9)

Nieuws

Nanocongres: kan de schepping beter?

29-05-2010

Op 11 juni 2010 wordt in de Jaarbeurs Utrecht het grootschalige Nanocongres 'Kan de schepping beter? Grote vragen over kleine deeltjes' georganiseerd.

Er wordt gediscussieerd over de mogelijkheden van nanotechnologie en de ethische vragen die deze oproepen. Van medische ingrepen op zeer kleine schaal, tot het toekomstbeeld waarin we atoom voor atoom producten kunnen bouwen. Tot welke grens moet de mens ingrijpen? Wordt op deze manier toch het leven maakbaar? Kan de mens straks iets uit niets scheppen?  

Onderzoeker Bart Walhout van Rathenau Instituut is een van de panelleden.

Meer informatie op de website van het congres en in het magazine dat hieraan is voorafgegaan.

Het nanocongres maakt deel uit van de Maatschappelijk Dialoog Nanotechnologie, zie de website van Nanopodium.

Naar nieuwsoverzicht

Reacties ( 0 )

Reactie*

Wat vindt u hiervan? Laat ons en anderen uw mening weten. Uw reactie wordt door de redactie beoordeeld voordat deze wordt geplaatst. Dit zijn de spelregels die we daarbij hanteren. Uw e-mailadres wordt niet weergegeven op de website.

Spelregels reageren op rathenau.nl

  • Gebruik uw eigen naam en e-mailadres
  • De reactie moet over het onderwerp van het betreffende artikel gaan.
  • Maak geen discriminerende, seksistische of racistische opmerkingen.
  • Maak geen privacygevoelige gegevens van derden openbaar.
  • Plaats geen commerciĆ«le boodschappen.
  • Plaatsing betekent niet dat het Rathenau Instituut het met uw reactie eens is.
  • De inhoud van uw reactie is uw eigen verantwoordelijkheid. Wij staan niet in voor de feitelijke juistheid van reacties.

Bent u van mening dat uw reactie ten onrechte is verwijderd, dan kunt u contact opnemen met het Rathenau Instituut via info@rathenau.nl

100 tekens resterend
CAPTCHA afbeelding om SPAM tegen te gaan
* is verplicht
www.rathenau.nl
  • Sitemap / 
  • Disclaimer / 
  • Colofon